OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

 

 

1. Základní podmínky

Dodavatel zboží je společnost SUBLI CZ s.r.o., Sojovice 219, 294 75 Sojovice, DIČ CZ26142805.

 

2. Objednávka zboží

Zákazník si může objednat zboží pomocí e-mailu nebo telefonicky. Nového zákazníka navštíví krmivářský poradce a odborně poradí s výběrem vhodných krmiv a pomůže stanovit optimální krmné dávky pro jednotlivé koně.

 

3. Dodací podmínky

Objednané zboží zákazníkem bude dodáno v co nejkratší době přímo do stájí zákazníka, obvykle do 1-5 pracovních dnů od objednávky. V případě že dojde k situaci, že některé zboží z vaší objednávky nebude skladem, budete o této skutečnosti informováni. Pak vám bude nabídnuta náhrada zboží nebo akceptace delší dodací lhůty. Při dodání potvrdí zákazník dodací list.

 

4. Platební podmínky

Při našich dodávkách upřednostňujeme úhradu za naše produkty bezhotovostním převodem dle zaslané faktury (poštou, mailem).

 

5. Ochrana osobních údajů

SUBLI CZ s.r.o. shromažďuje se souhlasem zákazníků osobní údaje zákazníků, a to jméno, adresu, telefon a e-mailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění chodu objednávek zákazníků v budoucnu. Osobní údaje zákazníků SUBLI CZ s.r.o. nepředává žádné další osobě.

 

6. Závěrečné ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné ode dne 1. 1. 2012 pro všechny obchodní případy uzavírané mezi SUBLI CZ s.r.o. a zákazníkem. Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit.

 

 

© 2022 Sublicz.cz   l   SUBLI CZ s.r.o., Sojovice 219, 294 75 Sojovice   l   Tel.: +420 602 318 654   l   Email: info@sublicz.cz